2008

Spotkanie opłatkowe 2008

W dniu 10.12.2008 r. Stowarzyszenie Hrubieszowskich Amazonek zorganizowało spotkanie opłatkowe, na które zaproszono z Zakonu Benedyktynów Ojca Gwardiana, burmistrza Zbigniewa Doleckiego, starostę Józefa Kuropatwę, z wydziału zdrowia Jerzego Czerwa, wójta gminy Jana Mołodeckiego, sekretarza Zdzisława Kosakowskiego, p. dyr P.C.P.R. Zofię Radziejewską, inspektor p. Annę Tudryn, p. Annę Piluś, koleżanki z klubu amazonek w Zamościu, psycholog Wiolettę Pukos i rehabilitantkę Marię Piwko. Gości powitała prezes stowarzyszenia Barbara Tomczuk. Dziękując gościom  za przybycie wyraziła wdzięczność za dotychczasową pomoc,wsparcie i zrozumienie problemów amazonek.
Było to trzecie spotkanie opłatkowe amazonek, a dla pani Basi ostatnie, ponieważ wyprowadza się z Hrubieszowa. Pani Basia stwierdziła że mile będzie wspominać ludzi dobrych, szlachetnych i oddanych drugiemu człowiekowi.
Była wspólna modlitwa miłe słowa  gości, minuta ciszy za zmarłe koleżanki i śpiewy kolęd. Nastrój był podniosły i jakże cudowny. Takich chwil się nie zapomina, to balsam na nasze poranione ciała i dusze