
20 lat razem - 20 lat siły, nadziei i wzajemnego wsparcia
W piątek, 19 czerwca 2026 r., świętowałyśmy wyjątkowy jubileusz 20-lecia Stowarzyszenia Amazonki w Hrubieszowie.
Czytaj dalejWiększość z nas ma za sobą te same przeżycia. Chcemy, potrafimy i wiemy, jak Ci pomóc. Dołącz do nas i odzyskaj wiarę w jutro.

Stowarzyszenie „Amazonki” w Hrubieszowie zrzesza i wspiera kobiety po operacjach onkologicznych piersi. Jesteśmy tu, by wspólnie pokonywać trudności, dzielić się doświadczeniami oraz promować zdrowie i profilaktykę. Zapraszamy do naszej siedziby przy ul. Targowej 24!
Spotkania: Poniedziałki 15:00 - 18:00, Czwartki 9:00 - 11:00. Telefon zaufania: Czwartki 9:00 - 11:00.
Telefon Zaufania czynny jest w każdy czwartek w godzinach 9:00 - 11:00. Zadzwoń, porozmawiaj z nami!
Oferujemy wieloaspektowe, całkowicie darmowe wsparcie rehabilitacyjne, psychiczne i edukacyjne na terenie Hrubieszowa i okolic.
Organizujemy profesjonalne zajęcia usprawniające, drenaż limfatyczny zapobiegający obrzękom rąk, masaże kręgosłupa i ręki oraz gimnastykę.
Dowiedz się więcejProwadzimy regularne warsztaty i indywidualne konsultacje z psychologiem. Dzielimy się wspólnym doświadczeniem i budujemy nadzieję.
Uzyskaj pomocSzerzymy wiedzę o wczesnym wykrywaniu nowotworów piersi. Prowadzimy prelekcje w szkołach oraz naukę samobadania na profesjonalnych fantomach.
Zobacz działaniaWspieramy i niesiemy nadzieję na terenie Hrubieszowa od ponad dwóch dekad.
Regularne spotkania klubowe, warsztaty artystyczne, wycieczki i rekreacja.
Rocznie przeznaczamy setki godzin na fizjoterapię i drenaż limfatyczny.
Współpracujemy z lekarzami, psychologami oraz lokalną społecznością.
Serdecznie dziękujemy za finansowe wsparcie naszego Stowarzyszenia w formie przekazania 1,5% podatku dochodowego. Wszystkie wpłaty przeznaczamy na realizację celów statutowych: rehabilitację, warsztaty i promocję zdrowia.

Wpłać bezpośrednio na nasz rachunek bankowy:

W piątek, 19 czerwca 2026 r., świętowałyśmy wyjątkowy jubileusz 20-lecia Stowarzyszenia Amazonki w Hrubieszowie.
Czytaj dalej
Za nami piękny dzień pełen wspomnień, rozmów, podsumowania wspólnej drogi. Z całego serca dziękujemy naszym Patronom, wszystkim Gościom, Przyjaciołom oraz osobom, które na co dzień okazują nam wielkie serce
Czytaj dalej
Choć od wyboru nowych władz Stowarzyszenia minęło już trochę czasu, dopiero dziś - po zakończeniu wszystkich formalności - możemy oficjalnie podzielić się z Wami tą informacją.
Czytaj dalej